Влада росії заборонить різко підвищувати ціни на продукти перед переобранням путіна

Виробникам і постачальникам продуктів у росії заборонять піднімати ціни більш ніж на 30% протягом 60 днів без економічно обґрунтованих причин, - пише The Moscow Time 8 грудня.

Це випливає із законопроєкту, який Федеральна антимонопольна служба (ФАС) внесла в уряд, посилається видання на росЗМІ. За їх даними, розробити документ доручив перший віце-прем'єр РФ Андрій Бєлоусов.

При цьому ФАС складе перелік товарів, ціни на які буде відстежувати. До нього можуть увійти соціально значущі продукти: м'ясо, молоко, яйця, хліб, чай тощо. У законопроєкті зазначається, що ухвалювати рішення про необґрунтоване зростання ФАС буде на основі даних від Мінекономрозвитку.

Як повідомлялося, російський диктатор путін висуне свою кандидатуру на "вибори" в березні 2024 року, про що його попросив бойовик, екс-командир НЗФ "Спарта", а нині - "спікер "народної ради ДНР" Артем Жога.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті