Влада РФ заборонила експорт бензину після серії атак України на нафтозаводи

Удари українських безпілотників по нафтопереробних заводах РФ змусили російську владу вживати екстрених заходів. Уряд запровадив тимчасову заборону на експорт бензину, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times із посиланням на сайт РБК.

Зазначається, що заборона діятиме з 1 березня до 1 вересня поточного року. Вона не торкнеться узгоджених обсягів поставок до країн ЄАЕС, Монголії, Узбекистану, Абхазії та Південної Осетії. Також, за словами джерел РБК, уряд вирішив збільшити норматив продажів дизеля на біржі з 12,5% до 16%.

У повідомленні нагадується, що з початку року Україна атакувала безпілотниками щонайменше дев'ять нафтогазових об'єктів РФ, включно з НПЗ, нафтобазами та газовими терміналами в Брянській, Курській, Волгоградській, Ярославській, Ленінградській областях, Краснодарському краї та Санкт-Петербурзі. У підсумку експорт бензину за кордон у січні впав на 37%, а продажі дизельного палива - на 23%, повідомляло Міненерго РФ. Скорочення експорту стало результатом "позапланових ремонтів" на нафтопереробних заводах і необхідності забезпечувати внутрішній ринок, пояснили у відомстві. 

Як повідомлялося, у російському Волгограді через атаку безпілотника виникла пожежа на місцевому НПЗ.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті