Влада окупованого Маріуполя передумала зносити 17 багатоповерхівок - спробує їх коли-небудь відремонтувати 

Влада окупованого Маріуполя передумала зносити 17 багатоповерхівок - спробує їх відремонтувати. Про це розповів "мер" міста Олег Моргун у себе в Телеграм.

За його словами, у мікрорайоні 2-ї дільниці відновлять 17 багатоквартирних будинків, які раніше планували до демонтажу. 

Моргун повідомив, що "кількість і характер отриманих будинками ушкоджень такі, що кожен із них потребуватиме окремого проєктного рішення". 

Як довго триватимуть проєктні роботи і скільки часу знадобиться будівельникам, він не сказав. "Поки передчасно називати точні терміни проведення капремонту", - обмежився він загальною фразою.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті