Влада окупованого Криму почала активно готуватися до втечі з півострова - ГУР

Окупаційна влада Криму почала евакуацію з тимчасово захопленого півострова. Про це 24 березня повідомила пресслужба Головного управління розвідки з посиланням на представника ГУР МО Андрія Юсова.

За словами Юсова, на FM-станціях півострова з'явилося попередження про необхідність готуватися до виїзду. Причому це попередження насамперед стосується колаборантів.

"Але іншим, рядовому складу, кажуть: не переживайте, все спокійно, все під контролем... Але це вже як мем про те, що "спецоперація" йде за планом... Пов'язані з росіянами сім'ї вивозять, і дуже активно", - зазначив він.

Також російське командування та окупаційна адміністрація вже активно продають нерухомість. За словами Юсова, усім пособникам росії дійсно "найближчим часом краще покинути територію півострова".

Нагадаємо, раніше представник Офісу президента Подоляк зазначив, що росіяни звикають до думки про те, що Крим треба буде повернути Україні.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті