Влада окупованого Криму почала активно готуватися до втечі з півострова - ГУР

Окупаційна влада Криму почала евакуацію з тимчасово захопленого півострова. Про це 24 березня повідомила пресслужба Головного управління розвідки з посиланням на представника ГУР МО Андрія Юсова.

За словами Юсова, на FM-станціях півострова з'явилося попередження про необхідність готуватися до виїзду. Причому це попередження насамперед стосується колаборантів.

"Але іншим, рядовому складу, кажуть: не переживайте, все спокійно, все під контролем... Але це вже як мем про те, що "спецоперація" йде за планом... Пов'язані з росіянами сім'ї вивозять, і дуже активно", - зазначив він.

Також російське командування та окупаційна адміністрація вже активно продають нерухомість. За словами Юсова, усім пособникам росії дійсно "найближчим часом краще покинути територію півострова".

Нагадаємо, раніше представник Офісу президента Подоляк зазначив, що росіяни звикають до думки про те, що Крим треба буде повернути Україні.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті