Влада Києва задумалася про введення ліміту на споживання електрики та закликала до економії

У Києві можливі мережеві обмеження, у зв'язку з чим при зростанні споживання електроенергії є ймовірність запровадження ліміту її споживання, щоб уникнути перевантаження та аварій. Про це у Телеграм повідомила Київська міська військова адміністрація 15 березня. 

"Для відновлення надійності електропостачання треба більше часу. Енергетики цілодобово працюють над цим. Закликаємо мешканців столиці свідомо споживати електроенергію. Не вмикайте одночасно кілька потужних приладів", - ідеться в повідомленні. 

Нагадаємо, 13 березня в компанії ДПЕК заявили, що у Києві та Київській області повністю скасовано стабілізаційні відключення електроенергії. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті