Влада Києва задумалася про введення ліміту на споживання електрики та закликала до економії

У Києві можливі мережеві обмеження, у зв'язку з чим при зростанні споживання електроенергії є ймовірність запровадження ліміту її споживання, щоб уникнути перевантаження та аварій. Про це у Телеграм повідомила Київська міська військова адміністрація 15 березня. 

"Для відновлення надійності електропостачання треба більше часу. Енергетики цілодобово працюють над цим. Закликаємо мешканців столиці свідомо споживати електроенергію. Не вмикайте одночасно кілька потужних приладів", - ідеться в повідомленні. 

Нагадаємо, 13 березня в компанії ДПЕК заявили, що у Києві та Київській області повністю скасовано стабілізаційні відключення електроенергії. 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті