Влада "ДНР" з нового року не платить зарплату шахтарям. Пушилін у курсі 

Проблема з виплатою зарплат спостерігається на шахтах окупованої частини Донецької області. Цей факт визнав так званий "міністр вугілля та енергетики ДНР" Андрій Чертков

"Мені багато ставлять запитань про затримку виплати зарплати нашим шахтарям. Так, на жаль, є така проблема. Я в курсі ситуації, і це окреме питання на контролі у Дениса Володимировича (Пушиліна - "Остров"). Зараз не виплачено зарплату за січень-лютий", - написав він у себе в Телеграм.

"У квітні ми закриємо питання зарплат за перший квартал. У травні - за квітень", - пообіцяв фейковий міністр.

За його словами, найбільша заборгованість із зарплат утворилася на підприємствах, які не видобувають вугілля.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті