Влада "ДНР" визнала, що електрички з Донецька до Маріуполя поки що не буде. "Тільки після відновлення" 

Запуск приміських поїздів з окупованого Донецька до Маріуполя стане можливим тільки після відновлення всіх об'єктів залізничної інфраструктури, пошкоджених під час бойових дій. Про це повідомили в так званому "міністерстві транспорту ДНР".

"Запуск приміських поїздів за маршрутом Донецьк-Маріуполь наразі не є можливим з огляду на значні пошкодження об'єктів інфраструктури колійного та пасажирського господарств на ділянці Донецьк - Оленівка, а також знаходження ділянки колії Оленівка - Південнодонбаська - Волноваха поблизу лінії бойових дій", - ідеться в повідомленні.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті