Влада "ДНР" радіє: водосховища після минулої зими наповнилися приблизно наполовину, а чиновники не винні

"Радує картина за вікном, коли ми бачимо, що ті водосховища, які минулого року були повністю осушені, багато хто фотографував і викладав відео у соціальні мережі, — цього року аналогічні відео публікуються вже з тим, що водосховища наповнилися водою", — заявив під час прямої лінії так званий "міністр природних ресурсів ДНР" Олексій Шебалков.

За його словами, є надія, що графік подачі води у містах окупованої частини Донецької області зміниться на краще.

"Міністр" зняв відповідальність за наповнення водосховищ із місцевих чиновників. "Останнім часом фахівці відзначають серйозну залежність наповнюваності водосховищ від опадів. Раніше припускалося, що велику роль відіграє безгосподарність чиновників. Але практика показала, що погодні умови важливіші", — сказав він.

Шебалков заявив, що "у цьому плані Донбас є кліматично ризикованим районом".

Раніше заступник директора місцевого підприємства «Вода Донбасу» Сергій Мокрий закликав не надто сподіватися на поліпшення ситуації з водопостачанням. «Ми намагаємося на сьогодні дотримуватися графіка. Навіть ті водосховища, які нам вдалося наповнити… повністю заповнені вони не є, оскільки сніговий покрив був не надто великим», — сказав він. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
08.06.2026
15:00

Співвітчизники з різних планет, або Дорожні спостереження ветерана

Тема Маріуполя та проблеми людей, які виїхали з ТОТ, для цих наших співвітчизників виявилися, мабуть, токсичними. Шкідливими для їхньої незгвалтованої психіки. Як мінімум - нецікавою. Вони та їхні рідні живуть в іншому вимірі. Де немає місця всім...
Донбас
07.06.2026
14:34

У «ЛНР» росіяни «за каталогом» обирають для усиновлення українських дітей. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу пролили чимало крокодилових сліз за дітьми, які загинули після приходу в регіон «русского мира». Чиновники всіх мастей, місцеві блогери та журналісти неодноразово згадували пропагандистську «Алею ангелів»....
Луганськ
05.06.2026
15:37

«Прийшло розуміння, що не все так добре в новому житті». Луганський щоденник

Трагедія в Старобільську залишила свій слід на всьому, що відбувається, але найголовніше, вона сильно підточила зсередини. З'явився страх, якого ніколи не було. Навіть 2014-го було інакше.
Всі статті