Влада "ДНР" хвалиться, що виділила 156 ділянок для будівництва житла. Але є нюанс - усе воно для продажу 

Влада "ДНР" виділила 156 ділянок для будівництва житла. Про це повідомив фейковий "в.о. міністра будівництва і ЖКГ" Микола Циганов.

На сьогоднішній день 119 з цих ділянок знаходяться в Маріуполі, 15 - у Макіївці, 13 - у Донецьку. Також ще 8 ділянок розташовані в Новоазовському районі та 1 - у Волновасі.

"Міністр" уточнив, що все житло, яке зводитимуть на цих ділянках, буде комерційним, тобто, придбати його можна буде "в рамках пільгової іпотеки".

Місцеві ЗМІ нагадали, що у вересні було видано поки що єдину пільгову іпотеку на купівлю житла в новобудові Маріуполя.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті