Влада "ДНР" хвалиться, що виділила 156 ділянок для будівництва житла. Але є нюанс - усе воно для продажу 

Влада "ДНР" виділила 156 ділянок для будівництва житла. Про це повідомив фейковий "в.о. міністра будівництва і ЖКГ" Микола Циганов.

На сьогоднішній день 119 з цих ділянок знаходяться в Маріуполі, 15 - у Макіївці, 13 - у Донецьку. Також ще 8 ділянок розташовані в Новоазовському районі та 1 - у Волновасі.

"Міністр" уточнив, що все житло, яке зводитимуть на цих ділянках, буде комерційним, тобто, придбати його можна буде "в рамках пільгової іпотеки".

Місцеві ЗМІ нагадали, що у вересні було видано поки що єдину пільгову іпотеку на купівлю житла в новобудові Маріуполя.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті