Влада Бєлгородської області РФ заборонила продаж понад 20 яєць в одні руки

Влада Бєлгородської області РФ обмежила продаж яєць в одні руки на щотижневих ярмарках у Бєлгороді. Про це пише Телеграм-канал The Moscow Times.

Тепер кожен житель регіону може купити не більше двох десятків яєць, заявила заступник губернатора регіону Юлія Щедріна. За її словами, закупівля продуктів харчування на ярмарку, що проходить на вулиці Корольова в Бєлгороді, дає змогу істотно заощадити, оскільки "виробники зустрічаються з покупцями віч-на-віч".

За її словами, на останньому ярмарку через це "заповзятливі громадяни" стали приходити "буквально цілими сім'ями", щоб купити більше яєць. У підсумку почали виникати довгі черги.  

Згідно з даними Росстату, з кінця грудня 2022-го до 4 грудня 2023 року ціни на яйця в РФ зросли на 42,4%. Зростання за тиждень із 28 листопада до 4 грудня становило 4,4%. Через дорожнечу яйця почали продавати поштучно в окупованому Криму, Оренбурзі, Новосибірську і навіть Москві.

Як повідомлялося, в окупованому Донецьку магазини не послухалися Пушиліна: курячі яйця продають у 1,5 раза дорожче, ніж він наказав.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті