Віцепрезидент ЄК впевнена, що Україна створить необхідну систему боротьби з корупцією

Віцепрезидент Єврокомісії з питань цінностей та прозорості Вєра Юрова впевнена, що в Україні буде створено належну систему боротьби з корупцією. Про це вона заявила на зустрічі з керівництвом ВР та представниками фракцій і груп 27 листопада, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Ми з неймовірним захопленням ставимось до вас і до того прогресу, що ви демонструєте, впроваджуєте реформи, які є дуже складними... Хочу бути автентичним свідком тієї роботи, що ви проробили. Впевнена, що повернусь із посилом, що Україна робить усе можливе, щоб забезпечити створення належної системи боротьби з корупцією", - заявила Юрова. 

У свою чергу перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко наголосив на рішучості парламенту завершити роботу над законопроєктами, ухвалення яких необхідне для початку переговорів України щодо вступу до Європейського Союзу.

"Ми маємо позитивні результати реалізації двох кроків, викладених у Звіті Єврокомісії щодо антикорупційної політики", - зазначив Корнієнко, додавши, що вже триває робота над законопроєктами про права національних меншин і про лобізм.

Віцеспікерка Верховної Ради Олена Кондратюк також зазначила, що всі фракції та групи розуміють відповідальність та історичну місію цього скликання парламенту - наблизити можливості України до вступу в Євросоюз.

За її словами, українське суспільство пов'язує вступ до Євросоюзу з безпекою. 

"Понад 60% наших людей говорять і вірять, що якщо вони вступають до ЄС, то забезпечують своє право на безпеку", - зазначила Кондратюк.

Нагадаємо, віцепрезидент Єврокомісії прибула до Києва 27 листопада та запевнила у підтримці України, "скільки буде потрібно". 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті