Віце-прем’єр Верещук радить росіянам у Криму: "Їдьте, поки не пізно. Це неминуче"

Якщо не втечуть, кримські колонізатори відповідатимуть за українськими законами. Про це в ефірі єдиного марафону новин заявила віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук, - повідомляє Телеграм-канал Мінреінтеграції.

Верещук зауважила, що відразу після деокупації півострова українська влада вирішуватиме чимало непростих завдань. Одне з них – доля колонізаторів. За словами посадовиці, протягом 9 років окупації Крим незаконно заселили сотні тисяч російських громадян. Серед них ФСБшники, військові, працівники бюджетної сфери, вчителі, лікарі тощо. Заїхавши сюди, вони чинили дії проти української державності, витісняли кримськотатарське й українське населення. Це справжні колонізатори. 

«Вони прибули з російськими паспортами до українського Криму незаконно. Відразу постає питання: що робити з ними? Моя порада їм: їдьте, поки не пізно. Бо невдовзі ми звільнимо Крим. Це неминуче. І в кращому випадку колонізаторам доведеться тікати. А в гіршому – нести відповідальність за українським законодавством», – резюмувала віце-прем’єрка.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті