Віце-прем’єр Верещук радить росіянам у Криму: "Їдьте, поки не пізно. Це неминуче"

Якщо не втечуть, кримські колонізатори відповідатимуть за українськими законами. Про це в ефірі єдиного марафону новин заявила віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук, - повідомляє Телеграм-канал Мінреінтеграції.

Верещук зауважила, що відразу після деокупації півострова українська влада вирішуватиме чимало непростих завдань. Одне з них – доля колонізаторів. За словами посадовиці, протягом 9 років окупації Крим незаконно заселили сотні тисяч російських громадян. Серед них ФСБшники, військові, працівники бюджетної сфери, вчителі, лікарі тощо. Заїхавши сюди, вони чинили дії проти української державності, витісняли кримськотатарське й українське населення. Це справжні колонізатори. 

«Вони прибули з російськими паспортами до українського Криму незаконно. Відразу постає питання: що робити з ними? Моя порада їм: їдьте, поки не пізно. Бо невдовзі ми звільнимо Крим. Це неминуче. І в кращому випадку колонізаторам доведеться тікати. А в гіршому – нести відповідальність за українським законодавством», – резюмувала віце-прем’єрка.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті