Віце-прем’єр Верещук радить росіянам у Криму: "Їдьте, поки не пізно. Це неминуче"

Якщо не втечуть, кримські колонізатори відповідатимуть за українськими законами. Про це в ефірі єдиного марафону новин заявила віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук, - повідомляє Телеграм-канал Мінреінтеграції.

Верещук зауважила, що відразу після деокупації півострова українська влада вирішуватиме чимало непростих завдань. Одне з них – доля колонізаторів. За словами посадовиці, протягом 9 років окупації Крим незаконно заселили сотні тисяч російських громадян. Серед них ФСБшники, військові, працівники бюджетної сфери, вчителі, лікарі тощо. Заїхавши сюди, вони чинили дії проти української державності, витісняли кримськотатарське й українське населення. Це справжні колонізатори. 

«Вони прибули з російськими паспортами до українського Криму незаконно. Відразу постає питання: що робити з ними? Моя порада їм: їдьте, поки не пізно. Бо невдовзі ми звільнимо Крим. Це неминуче. І в кращому випадку колонізаторам доведеться тікати. А в гіршому – нести відповідальність за українським законодавством», – резюмувала віце-прем’єрка.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті