Віце-прем'єр РФ Хуснуллін обіцяє "за необхідності" відновити зруйновану вщент  Авдіївку в найкоротші терміни  

Віце-прем'єр уряду РФ Марат Хуснуллін особисто оцінив руйнування Авдіївки і запевнив, що перетворене російською армією на руїни місто можна буде відновити за найкоротший термін. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Настільки оптимістичну обіцянку він зробив після відвідин окупованого міста. "Завершуючи робочу поїздку в ДНР, відвідав нещодавно звільнену Авдіївку. Одне з найстаріших поселень Донбасу постраждало приблизно так само, як Маріуполь. Вважаю, що щойно наші доблесні військовослужбовці відсунуть лінію зіткнення, можна буде досить оперативно все відновити. За необхідності ми зможемо мобілізувати всі сили, як це робимо в інших містах нових регіонів", - зазначив російський чиновник.

Як повідомлялося раніше, аналогічні обіцянки російська влада робила після окупації Соледара, Бахмута та інших українських міст, серйозно зруйнованих під час їхнього штурму ЗС РФ.

 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті