Вісім років тюрми отримала експосадовиця залізниці на Донеччині за "злив" росіянам даних про ЗСУ

Колишня посадовиця "Донецької залізниці", яка доповідала ворогу про місця зосередження ЗСУ, проведе 8 років за ґратами. Про це 31 серпня повідомляє пресслужба Донецької обласної прокуратури.

Встановлено, що у березні 2022 року начальниця однієї зі станцій "Донецької залізниці" через месенджер Telegram у своєму телефоні передавала знайомому з росії відомості про розташування особового складу Збройних Сил України на території регіону. Особливу увагу жінка приділяла деталізації місць зосередження техніки українських бійців.

Їй інкримінували ч. 2 ст. 114-2 КК України (поширення інформації про розташування Збройних Сил України в умовах воєнного стану).

Суд повністю підтримав принципову правову позицію прокуратури і визнав підсудну винною. Її засуджено до 8 років позбавлення волі.

Як повідомлялося, на Донеччині заарештували прикордонника, який зрадив присязі та перейшов на службу до країни-окупанта.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті