Вірменія заблокувала трансляцію програм російського пропагандиста Соловйова

Вірменія заблокувала трансляцію авторських програм прокремлівського телеведучого Володимира Соловйова в мультиплексі телеканалу "РТР-Планета". Про це повідомляє Телеграм-канал "Настоящее время" з посиланням на "Телевізійну і радіомовну мережу Вірменії".

Зазначається, що заблоковано дві програми - "Вечір з Володимиром Соловйовим" і "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим".

Рішення про блокування, як ідеться в повідомленні, ухвалено "на підставі фактів постійних порушень, зафіксованих у регіоні" відповідно до статей 5 і 6 угоди про співпрацю у сфері масових телекомунікацій, укладеної між урядами Вірменії та РФ.

Як повідомлялося, Пашинян назвав путінську ОДКБ загрозою безпеці Вірменії.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті