VIP-пропагандист Соловйов подякував екскандидату в президенти РФ Надєждіну за зібрані підписи: готовий список "ворогів народу"

VIP-пропагандист Олександр Соловйов подякував Борису Надєждіну за зібраний ним список "неблагонадійних ворогів народу". Так він в ефірі своєї програми назвав підписи на підтримку колишнього кандидата в президенти РФ.

Пропагандист цинічно заявив, що "потрібно публічно подякувати Борису Надєждіну за надання в ЦВК списку "неблагонадійних" громадян, які підписалися за його висунення в президенти Росії. 

"Він здав до виборчкому список неблагонадійних агентів впливу, ворогів народу, закладок ЦИПсО, недознищених навальнят. Тобто він провів велику роботу: виокремив, зібрав усі їхні персональні дані і віддав компетентним органам на вивчення", - сказав Соловйов.

Борис Надєждін передав до ЦВК 105 тисяч підписів, які назвав бездоганними. Однак у комісії їх забракували і відмовили кандидату в участі у виборах. 

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті