"Він здивувався". Залужний запросив у глави Пентагону 17 млн снарядів - ЗМІ

Україна озвучила голові Пентагону Ллойду Остіну під час його візиту до Києва потребу в 17 мільйонів снарядів. Про це пише "Українська правда" з посиланням власні на джерела.

"Остіну (голова Пентагону, - ред.) озвучили потребу в 17 мільйонів снарядів. Він, м'яко кажучи, здивувався, бо в усьому світі не зібрати стільки снарядів", – розповів УП не під запис один із високопосадовців Сил оборони.

Крім того, за інформацією видання, розрахунки Генерального штабу показують, що для виконання завдання президента зі звільнення всієї території України потрібно сил і засобів на 350-400 мільярдів доларів.

Як повідомлялося раніше, за словами віцепремʼєрки України Ірини Верещук, у політичного та військового керівництва України немає жодних розбіжностей щодо того, як вести війну та повертати тимчасово окуповані росією території.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті