Він приречений: голова СБУ Малюк спророкував долю Кримського мосту

СБУ готує окупантам багато сюрпризів, щоб знищити не лише Кримський міст, а й спільно із Силами оборони звільнити від окупантів всі українські території. Про це розповів голова СБУ Василь Малюк у першій серії циклу документальних фільмів "СБУ. Спецоперації перемоги", - пише відомство у Facebook 25 листопада. 

"Далі буде багато сюрпризів. І не лише щодо Кримського мосту. Міст приречений", - сказав Малюк.

Він наголосив, що на рахунку СБУ два успішні враження мосту: перший - у жовтні 2022 року за допомогою вантажівки з вибухівкою, другий - у липні 2023 року морськими дронами.

За словами голови СБУ, для України Кримський міст є абсолютно законною ціллю: міжнародне право, закони та звичаї війни, а також українське законодавство дозволяють атакувати цей об’єкт. Порушення військової логістики ворога – це одне із завдань, яке ставить перед спецслужбою Президент України Володимир Зеленський.

Раніше повідомлялось, що Зеленський після наради з СБУ заявив про важливі результати в протидії операціям РФ і колаборантам.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті