Вікторія Нуланд: "Україна і переможе, і буде процвітаючою. Це те, над чим ми зараз працюємо у Вашингтоні"

США думають над майбутньою системою оборони і безпеки України. Про це заявила заступник Держсекретаря США Вікторія Нуланд під час 15-го Київського безпекового форуму, центральна тема якого - вступ України до НАТО. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Вікторія Нуланд заявила, що Вашингтон не тільки бере участь у підготовці українського контрнаступу, а й думає про майбутнє України.

"Україна і переможе, і буде процвітаючою. Це те, над чим ми зараз працюємо у Вашингтоні. У той час як ви плануєте контрнаступ, над яким ми разом працюємо 4-5 місяців, ми починаємо обговорювати з представниками української влади, з нашими друзями в Києві, з цивільними і військовими майбутнє України", - сказала Нуланд.

За її словами, США допомагають Україні вибудувати систему оборони і безпеки так, щоб вона стала стримувальним фактором, який не дасть змоги росії в майбутньому розпочати нову війну.

Як повідомлялося, канцлер ФРН Олаф Шольц заявив про неприпустимість варіанту, за якого військові дії в Україні буде заморожено, і війна перетвориться на тліючий конфлікт, у якому росія збереже за собою захоплені території.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті