Війська РФ обстріляли Сумщину: чотири людини поранені, пошкоджено будинки та цивільну інфраструктуру

Минулої доби війська РФ 19 разів обстрілювали Сумщину з авіації, артилерії, мінометів та БПЛА. Про це повідомили у Нацполіції.

"Упродовж минулої доби російські війська 19 разів обстрілювали територію області. Атакували цивільну інфраструктуру з авіації, артилерії, мінометів та БпЛА. Загалом зафіксовано більше 150 ударів. Є поранені мирні жителі" - йдеться у повідомленні.

В результаті атак четверо осіб отримали поранення, пошкоджено 16 приватних будинків, 11 багатоквартирних будинків, 5 приватних автомобілів, 2 магазини, 10 гаражів, дитячий садок, школу мистецтв, приміщення управління освіти, дитячу бібліотеку, відділення поліції, банку, ЖЕКу, механічну майстерню, господарське приміщення та сільськогосподарську техніку.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті