Війська РФ не змогли досягти жодної зі своїх стратегічних цілей, ми бачимо апогей "нового російського великого наступу" – ГУР

Окупаційні війська РФ не змогли досягти жодної зі стратегічних цілей, які перед ними ставили в Кремлі. Про це заявив представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Андрій Юсов в ефірі "24 каналу" 1 квітня.

"наразі Україна бачить апогей кампанії, яка називалася "новий російський великий наступ", – зазначив Юсов.

За словами Юсова, умовний вихід на адмінкордони Луганської й Донецької областей дозволив би російським пропагандистам сказати, що бодай якісь цілі цієї "СВО" досягнуті, й переходити до спроб заморозити ситуацію і диктувати мир на своїх умовах.

Проте, як підкреслив представник ГУР, росіяни не змогли виконати чергові терміни та завдання путіна, зокрема "взяти Донбас до кінця березня", досі жодна з озвучених стратегічних цілей цієї ганебної війни, яку росіяни називають "СВО", не досягнута і не буде досягнута.

Юсов також наголосив, що серед українців люди різні за походженням, за віросповіданням, за мовою, "і це не заважає нам бути єдиною українською нацією, яка бореться з окупантами".

Раніше повідомлялось, що воєнна розвідка України контролює ситуацію с можливим розміщенням РФ ядерної зброї на території Білорусі.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті