Воєнна розвідка України контролює ситуацію с можливим розміщенням РФ ядерної зброї на території Білорусі

Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони  України разом з партнерами з інших країн контролює можливе розміщення ядерної зброї і на території Білорусі, а також відстежує ситуацію всередині росії. Про це повідомив представник ГУР Андрій Черняк в коментарі для "ТСН.ua".

"Ми контролюємо ситуацію, яка відбувається на території білорусі, зокрема де розташовані російські підрозділи, – сказав Черняк. – Контролюємо ситуацію і всередині росії. Це в пріоритеті не тільки в українських спецслужбах, а й у світового співтовариства. Тотальний контроль. Поки що ми бачимо інформаційну акцію на рівні заяв та слів, не більше".

Він зазначив, що, за оцінками розвідки, заяви про розміщення ядерної зброї в Білорусі – черговий шантаж окупантів.

Раніше повідомлялось, що у Верховній Раді заперечили необхідність додаткової мобілізації через ядерну зброю в Білорусі.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті