Війська НАТО не увійдуть на територію України до закінчення війни - Кулеба

Війська країн НАТО не будуть входити на територію України до завершення війни. Про це 8 червня в ефірі "1+1" заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"До завершення збройного конфлікту на території України іноземні держави не будуть вводити свої війська на територію нашої країни. Мало того, ми цього не просимо", - заявив він.

У такий спосіб Кулеба відреагував на слова колишнього генсека НАТО Андерса Расмуссена, який стверджував, що низка країн Альянсу "вживуть заходів в індивідуальному порядку", якщо Україні не нададуть чітких можливостей для руху в організацію.

Також міністр наголосив, що після того, як Україна стане членом Альянсу, українські бригади будуть розміщені в інших країнах НАТО для їхньої оборони.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дев'ять країн НАТО закликають підняти відносини з Україною "на новий рівень і запустити новий політичний механізм".

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті