Війну в Україні підтримують 75% росіян, але більшість виступає за мирні переговори

У квітні 2023 року спостерігається незначне зростання підтримки дій російських збройних сил в Україні серед населення РФ. Про це свідчать результати опитування російського незалежного "Левада-центру".

Соціологи відмічають, що в квітні спостерігається незначне зростання підтримки дій російських збройних сил в Україні. 43% безперечно підтримують (у березні – 41%), 32% скоріше підтримують (у березні – 31%). Не підтримують – 16% (у березні – 20%).

Респонденти, які підтримують дії російських ЗС в Україні, пояснюють це тим, що "треба підтримувати своїх" (19%), для того, щоб забезпечити безпеку країни (16%), а також для того, щоб "знищити фашистів" та захистити "громадян" /росіян/мешканців Донбасу” (по 14%).

У квітні трохи збільшилася частка прихильників початку мирних переговорів. Цього місяця їх 51% (у березні – 48%) проти 38% опитаних, які підтримують продовження воєнних дій (у березні – 42%).

Загальноросійське опитування Левада-центру проведено 20 - 26 квітня 2023 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення обсягом 1623 особи віком від 18 років і старше у 137 населених пунктах, 50 суб'єктах РФ.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті