Відзначати останні дзвінки в "ЛНР" доведеться або без алкоголю, або в "громадському харчуванні": Пасічник заборонив роздрібний продаж спиртного

Ватажок квазіреспубліки "ЛНР" Леонід Пасічник підписав "указ" про заборону роздрібного продажу алкоголю на окупованій території Луганської області на найближчі свята - у день шкільних останніх дзвоників 25 травня і в День захисту дітей 1 червня. Відповідний "документ" від 23 травня опублікували окупаційні ЗМІ 24 травня.

"Встановити на території ЛНР повну заборону на роздрібний продаж алкогольної продукції... у день проведення останніх дзвоників у загальноосвітніх організаціях - 25. 05. 2024, і в міжнародний день захисту дітей - 01. 06. 2024", - ідеться в "документі".

Зазначено, що для "повної заборони" зроблено один виняток - купити алкоголь у роздріб можна буде в місцях, які "надають послугу громадського харчування".

Раніше повідомлялося, що ватажок "ЛНР" повністю заборонив продаж алкоголю в Кремінній, Сватове, Лисичанську, Рубіжному та Сєвєродонецьку. Контролюватимуть військові РФ.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті