Відсьогодні за кордоном можна оформити посвідки на постійне проживання в Україні для іноземців та осіб без громадянства - МВС

Відсьогодні в підрозділах ДП «Документ» за кордоном можна оформити посвідки на постійне проживання в Україні для іноземців та осіб без громадянства. Про це у Телеграм 9 жовтня повідомляє МВС України.

Подати документи можливо в підрозділах у Варшаві (Польща), Берліні (Німеччина), Братиславі (Словаччина), Мадриді (Іспанія) та Стамбулі (Туреччина). Найближчим часом отримання такої послуги стане доступним і в Празі (Чехія).  

Скористатися послугою можливо в разі: 

▪️ Втрати або викрадення посвідки.

▪️ Непридатності посвідки для подальшого використання.

▪️Досягнення 25- або 45-річного віку (якщо було оформлено посвідку, що не містить безконтактного електронного носія). 

▪️ Неотримання вже виготовленої посвідки у зв’язку із введенням на території України воєнного стану.

При цьому завірений переклад паспорта українською мовою – обов'язковий, - підкреслили в МВС.

Зазаначається також, що на період тестування інформаційних систем, обслуговування здійснюється виключно в порядку живої черги.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.08.2025
09:47

«Це не клоун - все набагато гірше і страшніше». Російські ЗМІ про Україну

«Яким буде результат - покаже переговорний процес. Але те, що від територій, включених до складу Росії за Конституцією, ми не відмовимося, - залізобетонно»
Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Всі статті