Відповідальність за події у Брянській області РФ узяв на себе "Російський добровольчий корпус", який закликав до бунту

"Російський добровольчий корпус" (РДК) взяв на себе відповідальність за події у Брянській області. Рух опублікував відео на тлі будівлі з табличкою "Любечанський фельдшерсько-акушерський пункт", повідомляють російські Телеграм-канали 2 березня. 

"Ми не воюємо з цивільними і не вбиваємо беззбройних. Тепер настав час звичайним громадянам Росії зрозуміти, що вони не раби. Піднімайте бунт, боріться", - заявив один із чоловіків на відео. 

Нагадаємо, раніше губернатор Брянської області РФ Олександр Богомаз заявив, що на територію підвідомчого йому регіону нібито проникла "українська диверсійно-розвідувальна група". За його словами, "диверсанти обстріляли автомобіль, внаслідок чого загинув один мирний житель". 

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті