Відповідальність за події у Брянській області РФ узяв на себе "Російський добровольчий корпус", який закликав до бунту

"Російський добровольчий корпус" (РДК) взяв на себе відповідальність за події у Брянській області. Рух опублікував відео на тлі будівлі з табличкою "Любечанський фельдшерсько-акушерський пункт", повідомляють російські Телеграм-канали 2 березня. 

"Ми не воюємо з цивільними і не вбиваємо беззбройних. Тепер настав час звичайним громадянам Росії зрозуміти, що вони не раби. Піднімайте бунт, боріться", - заявив один із чоловіків на відео. 

Нагадаємо, раніше губернатор Брянської області РФ Олександр Богомаз заявив, що на територію підвідомчого йому регіону нібито проникла "українська диверсійно-розвідувальна група". За його словами, "диверсанти обстріляли автомобіль, внаслідок чого загинув один мирний житель". 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті