Відкрито мультифункціональний центр підтримки переселенців Маріупольського району "Серце Сходу"

Маріупольською райдержадміністрацією 23 травня у Львові відкрито мультифункціональний Центр підтримки ВПО Маріупольського району «Серце Сходу»(координує Сартанська ВЦА), направлений на надання всебічної допомоги мешканцям Маріупольського району. Про це повідомляє Донецька ОВА 24 травня.

Головними напрямками роботи Центру підтримки є надання гуманітарної, юридичної, психологічної, соціальної, медичної допомоги. У Центрі підтримки планується функціонування дитячого простору, в якому будуть відбуватися культурно-розважальні, просвітницькі, спортивні, психологічні, арт-терапевтичні заходи, різноманітні майстер-класи, зустрічі, ігри, навчання тощо.

На базі Центру підтримки функціонує центр життєстійкості для допомоги людям впоратися з психологічним стресом та іншими соціальними викликами, а також навчити кожного відновлюватися після травматичних подій, повертатися до активного життя і включатися у ініціативи своєї громади.

Послуги з формування життєстійкості - це комплексна послуга психосоціальної підтримки, яка складається з надання першої психологічної допомоги, консультації із соціальним фахівцем для подальшого перенаправлення людини до потрібних служб і організацій, індивідуальної консультації психолога, відвідування групових занять із психосоціальної підтримки.

Центр підтримки розташовано за адресою: м. Львів, вулиця Караджича, 29б, тел. +380671890007, +380966620960.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті