Відкрито мультифункціональний центр підтримки переселенців Маріупольського району "Серце Сходу"

Маріупольською райдержадміністрацією 23 травня у Львові відкрито мультифункціональний Центр підтримки ВПО Маріупольського району «Серце Сходу»(координує Сартанська ВЦА), направлений на надання всебічної допомоги мешканцям Маріупольського району. Про це повідомляє Донецька ОВА 24 травня.

Головними напрямками роботи Центру підтримки є надання гуманітарної, юридичної, психологічної, соціальної, медичної допомоги. У Центрі підтримки планується функціонування дитячого простору, в якому будуть відбуватися культурно-розважальні, просвітницькі, спортивні, психологічні, арт-терапевтичні заходи, різноманітні майстер-класи, зустрічі, ігри, навчання тощо.

На базі Центру підтримки функціонує центр життєстійкості для допомоги людям впоратися з психологічним стресом та іншими соціальними викликами, а також навчити кожного відновлюватися після травматичних подій, повертатися до активного життя і включатися у ініціативи своєї громади.

Послуги з формування життєстійкості - це комплексна послуга психосоціальної підтримки, яка складається з надання першої психологічної допомоги, консультації із соціальним фахівцем для подальшого перенаправлення людини до потрібних служб і організацій, індивідуальної консультації психолога, відвідування групових занять із психосоціальної підтримки.

Центр підтримки розташовано за адресою: м. Львів, вулиця Караджича, 29б, тел. +380671890007, +380966620960.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті