Відключення електрики в Україні: екстрені будуть у столиці та низці областей, погодинні - в інших регіонах

У Києві, а також у кількох областях України введено екстрені відключення електрики, в інших областях - погодинні відключення з 14 травня. Про це повідомляють ДТЕК у Телеграм та "УНІАН" з посиланням на обленерго регіонів.  

"Екстрені відключення світла: Київ, Київська область, Одещина, Дніпропетровщина та Донеччина. За розпорядженням НЕК Укренерго, введені екстрені відключення світла. Ми вимушені застосовувати їх без попередження через складну ситуацію в енергосистемі країни, спричинену постійними ворожими обстрілами", - сказано в повідомленні ДТЕК. 

Про погодинні відключення електрики у Львівській, Волинській і Сумській областях з посиланням на місцевих енегретиків повідомляє "УНІАН". 

При цьому ДТЕК акцентує увагу споживачів на тому, що під час екстрених відключень, погодинні графіки, які можуть бути спрогнозовані заздалегідь, не діють.

Раніше з посиланням на міністра енергетики України Германа Галущенка повідомлялось, що попри російські атаки блекауту в Україні не буде.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті