Від удару російських безпілотників загинули троє працівників АТ "Сумиобленерго"

На Сумщині 19 травня від удару російських безпілотників загинули троє працівників АТ "Сумиобленерго". Про це повідомляє Телеграм-канал підприємства.

"З великим болем і сумом повідомляємо про тяжку для колективу АТ "Сумиобленерго" звістку. Сьогодні, 19 травня, під час пошуку місця пошкодження повітряної лінії, за попередньою інформацією, від ворожої атаки безпілотників загинуло троє працівників нашого товариства. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким загиблих колег", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, протягом 17 травня росіяни здійснили 16 обстрілів прикордоння Сумської області.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті