Від удару російських безпілотників загинули троє працівників АТ "Сумиобленерго"

На Сумщині 19 травня від удару російських безпілотників загинули троє працівників АТ "Сумиобленерго". Про це повідомляє Телеграм-канал підприємства.

"З великим болем і сумом повідомляємо про тяжку для колективу АТ "Сумиобленерго" звістку. Сьогодні, 19 травня, під час пошуку місця пошкодження повітряної лінії, за попередньою інформацією, від ворожої атаки безпілотників загинуло троє працівників нашого товариства. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким загиблих колег", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, протягом 17 травня росіяни здійснили 16 обстрілів прикордоння Сумської області.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті