Від російських мін і вибухівки постраждали 673 українця - ДСНС

В Україні 673 особи постраждали від російських вибухонебезпечних предметів. Про це на брифінгу повідомив речник Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Олександр Хорунжий.

"Щодо мінної безпеки - у нас станом на зараз 673 людини поранено, з яких 80 - діти. Це дані секретаріату Національного органу з питань протимінної діяльності", - зазначив він.

Хорунжий поінформував, що у цьому контексті ДСНС проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу, зокрема створює відповідні інформаційні кампанії.

Пресофіцер закцентував увагу на тому, що і батьки мають проводити з дітьми цю роботу, особливо це стосується деокупованих територій, зокрема - інформувати їх щодо невідвідування лісів, лісосмуг, пересування виключно твердими поверхнями, невідвідування полів, якихось покинутих і, можливо, розбитих залишків техніки, розбитих будівель.

"І звичайно, у разі знаходження ВНП потрібно відходити тим самим шляхом, яким люди прийшли, і телефонували на 101. Якщо є можливість - то потрібно позначити чимось цю територію. Саме фахівці мають розміновувати їх", - сказав він.

Нагадаємо, раніше голова МВС Ігор Клименко заявив, що чверть території України забруднено вибухонебезпечними предметами.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті