Від кулі снайпера загинув український журналіст, який був разом з італійським колегою неподалік Херсону

Український репортер Богдан Бітік, який допомагав кореспонденту італійської газети La Repubblica Коррадо Зуніно висвітлювати війну в Україні, загинув від вогню снайпера у передмісті Херсона. Сам Зуніно був поранений у плече, але залишився живим і зараз перебуває в безпеці у Києві. Про це повідомляє La Repubblica, - пише ZN,UA.

«Наш кореспондент Коррадо Зуніно та його помічник Богдан Бітік стали жертвами засідки, найімовірніше російських снайперів, біля воріт Херсона на півдні України. На жаль, Бітік не вижив: у нього залишилися дружина та син. Коррадо з пораненням у плече госпіталізовано до Херсонської лікарні», — йдеться у повідомленні.

В заяві видання йдеться про те, що обидва журналісти були досвідченими репортерами і носили бронежилети та жилети з написом «Преса».

«Ми пройшли три блокпости, Богдан спілкувався з українськими військовими, вони нас пропустили без проблем. Це не була зона бойових дій. Потім в нас влучили, я почув шипіння і побачив Богдана на землі, він не рухався. Я був весь у крові, мене довелося везти в лікарню в Херсон. У мене чотири поранення, але мені надали чудову допомогу. Я кілька разів намагався подзвонити Богданові, він не відповів. Він був моїм великим другом, це нестерпно», — повідомив Зуніно телефоном.

За даними газети, репортерів обстріляли поблизу Антонівського мосту, і евакуювати тіло загиблого журналіста наразі неможливо через роботу снайперів.

Раніше повідомлялося, що кореспондент італійського видання La Repubblica Коррадо Дзуніно зазнав поранень у середу на в'їзді в Херсон внаслідок обстрілу автомобіля, в якому він їхав зі своїм помічником.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті