Італійського журналіста поранено неподалік Херсону через обстріл авто

Кореспондент італійського видання La Repubblica Коррадо Дзуніно зазнав поранень у середу на в'їзді в Херсон внаслідок обстрілу автомобіля, в якому він їхав зі своїм помічником. Як передає Укрінформ, про це повідомляє La Repubblica. 

"Наш кореспондент Коррадо Дзуніно зазнав поранень сьогодні біля в’їзду до Херсона унаслідок обстрілу автомобіля, в якому він їхав зі своїм помічником", - пише видання.

Коррадо надали допомогу та госпіталізували до Херсонської міської лікарні з пораненням плеча. Наразі про долю його помічника нічого невідомо.

Очільник МЗС Італії Антоніо Таяні повідомив, що кореспондент дістав поранення під час атаки безпілотника.

"Журналіст Коррадо Дзуніно з La Repubblica отримав поранення в плече під час атаки безпілотника в Херсоні. Він почувається добре та перебуває під наглядом нашого посольства у Києві. Я перебуваю в контакті з міністром Кулебою, який запевнив у повній підтримці з боку української влади", – написав Таяні.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті