Італійського журналіста поранено неподалік Херсону через обстріл авто

Кореспондент італійського видання La Repubblica Коррадо Дзуніно зазнав поранень у середу на в'їзді в Херсон внаслідок обстрілу автомобіля, в якому він їхав зі своїм помічником. Як передає Укрінформ, про це повідомляє La Repubblica. 

"Наш кореспондент Коррадо Дзуніно зазнав поранень сьогодні біля в’їзду до Херсона унаслідок обстрілу автомобіля, в якому він їхав зі своїм помічником", - пише видання.

Коррадо надали допомогу та госпіталізували до Херсонської міської лікарні з пораненням плеча. Наразі про долю його помічника нічого невідомо.

Очільник МЗС Італії Антоніо Таяні повідомив, що кореспондент дістав поранення під час атаки безпілотника.

"Журналіст Коррадо Дзуніно з La Repubblica отримав поранення в плече під час атаки безпілотника в Херсоні. Він почувається добре та перебуває під наглядом нашого посольства у Києві. Я перебуваю в контакті з міністром Кулебою, який запевнив у повній підтримці з боку української влади", – написав Таяні.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті