"Ветерана СВО" двічі побили боксери в Татарстані

В Альметьєвську в Татарстані РФ боксери двічі побили "ветерана СВО" в нічному клубі на початку січня, глава слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін доручив порушити кримінальну справу 27 січня. Про це з посиланням на прокремлівські видання повідомило російське опозиційне видання "ASTRA" і слідчий комітет РФ 27 січня.

"У нічному клубі Альметьєвська двоє боксерів побили найманця Павла Брижатого, який воював в Україні з 2014 року. Він нібито повернувся додому після важкого поранення і влаштувався менеджером у нічний клуб", - ідеться в повідомленні. 

Як стверджується, "натовп накинувся на ветерана СВО і буквально забив його кулаками і ногами", зламавши кілька ребер. 

"Однак на опублікованих кадрах масової бійки з нічного клубу неясно, хто кого б'є", - пише "ASTRA". 

Зазначається, що "ветеран СВО" розповів прокремлівському Телеграм-каналу, що боксери, які побили його, нібито "зібрали "ОЗГ", яка влаштовує бешкетування і б'є людей". Раніше його вже нібито били члени цієї "банди" - коли Брижатий був у відпустці напередодні штурму Бахмута. 

"О. І. Бастрикін доручив керівнику СУ СК Росії в Республіці Татарстан В. А. Липському порушити кримінальну справу і доповісти про встановлені обставини", - ідеться в повідомленні слідчого комітету РФ.

Раніше було опубліковано відео, на якому чеченські силовики ледь не застрелили російського військовослужбовця за те, що він вимагав від них вийти з машини після перевірки документів.

 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті