"Стреляй, бля...!". Чеченці ледь не застрелили російського військовослужбовця в окупованому Мелітополі

У мережі поширилося відео, на якому чеченські силовики ледь не застрелили російського військовослужбовця за те, що він вимагав від них вийти з машини після перевірки документів, - повідомляє Телеграм-канал "Донбасс.Важно". Російські Телеграм-канали уточнюють, що інцидент стався в окупованому Мелітополі. Чеченець, який погрожував розстрілом, це "улюбленець Кадирова, командир батальйону "Восток-Ахмат" Ваха Хамбулатов", - повідомляє канал "ВЧК-ОГПУ". 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті