Верещук доручила Фонду держмайна підготувати перелік гуртожитків у регіонах для переселенців

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук доручила Фонду державного майна України підготувати перелік гуртожитків в областях та надати ці дані місцевим органам влади для вирішення питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у Телеграм.

Під головуванням Верещук відбулася нарада з питань житла для ВПО, учасники якої обговорили розроблення урядової Стратегії забезпечення житлом ВПО на 2025–2030 роки.

Зокрема йшлося про те, що для комплексного розв’язання цього питання необхідно провести системний аудит житлового фонду.

Як заявили учасники наради, "це дасть змогу визначити об’єкти державної власності, що розташовані на територіях відповідних областей і можуть бути придатні для тимчасового проживання переміщених осіб".

За результатами наради Верещук доручила Фонду держмайна підготувати перелік гуртожитків і надати список центральним органам виконавчої влади (балансоутримувачам) і місцевим органам влади.

Надалі вони мають спільно проаналізувати об’єкти та визначити, які з них можуть бути передані до комунальної власності.

Крім того, в межах Координаційних центрів підтримки цивільного населення при обласних військових адміністраціях доручено створити робочі групи, які опікуватимуться зазначеними питаннями.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті