Веніславський: Електронних повісток через електронні кабінети не буде

Член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, народний депутат Федір Веніславський в інтерв’ю "РБК-Україна" заявив, що парламент та уряд не запроваджуватимуть електронні повістки через електронний кабінет, не направлятимуть і на ВЛК через е-кабінет, - повідомляє "Українська правда".

На питання, чи є в планах уряду або парламенту запровадити електронні повістки, наприклад, в додатку "Резерв+, Веніславський сказав: "Це питання ми обговорювали і дуже дискутували над ним під час роботи над законопроектом про мобілізацію. І кінцева позиція була консенсусна – електронних повісток через електронні кабінети не буде".

Парламентарій зазначив, що через електронний кабінет також не буде направлень на військово-лікарську комісію.

"Ми не регламентували в законі про мобілізацію можливість направлення через електронний кабінет будь-яких повідомлень чи направлень на ВЛК. Тому з точки зору закону направляти на ВЛК через електронні засоби комунікації не можна", - сказав Веніславський.

Як повідомлялося, дані через застосунок "Резерв+" оновили вже 1 млн 412 тис. військовозобов'язаних, призовників і резервістів, а з урахуванням інших можливостей це зробити їхня кількість сягнула 1,6 млн. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.08.2025
09:47

«Це не клоун - все набагато гірше і страшніше». Російські ЗМІ про Україну

«Яким буде результат - покаже переговорний процес. Але те, що від територій, включених до складу Росії за Конституцією, ми не відмовимося, - залізобетонно»
Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Всі статті