У Міноборони заявили, що через застосунок "Резерв+" оновили дані близько 15% військовозобов'язаних, призовників і резервістів

Дані через застосунок "Резерв+" на цей час оновили 1 млн 412 тис. військовозобов'язаних, призовників і резервістів, а з урахуванням інших можливостей це зробити їхня кількість сягнула 1,6 млн. Про це повідомив 6 червня в ефірі телемарафону речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін.

"На цей момент близько 15% уточнили свої дані. Є ще можливість у великої кількості людей продовжувати уточнювати свої дані і виконати норму закону", - сказав він.

Лазуткін уточнив, що серед тих, хто оновив дані, понад 18 тис. українців, які проживають за кордоном, переважно в Польщі, Чехії, Німеччині, Канаді та США.

Нагадаємо, раніше у Міноборони прокоментували, чому 710 тисяч українців безпідставно мали статус "у розшуку" у реєстрі "Оберіг"

Також нагадаємо, член парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський заявив, що продовжень термінів оновлення даних у ТЦК не буде. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті