Угорщина заморозила російські активи на 870 млн євро

Угорщина заморозила російські активи на загальну суму 870 мільйонів євро, що на порядки більше, ніж минулого разу. Про це 16 грудня повідомляє угорське видання Nepszava.

"Значні підсанкційні активи були виявлені в Угорщині в листопаді, саме тоді, коли боротьба за кошти ЄС із Брюсселем загострилася, оскільки наприкінці минулого місяця ЄК оголосила, що рекомендуватиме заморозити частину субсидій для Угорщини", - пише видання.

Загальна сума заморожених активів сягнула 350 мільярдів флоринтів (870 мільйонів євро). Для порівняння, в рамках останнього блокування Угорщина заморозила 1,2 мільйона флоринтів (близько 3000 євро).

Угорські журналісти зазначають, що загалом у Євросоюзі заморозили близько 19 мільярдів євро російських приватних активів. За останніми даними, наприклад, в Італії – це 2,3 мільярда євро, у Німеччині – 2,2 мільярда, в Австрії – майже 1,8 мільярда, у Болгарії – 11,3 мільйона, у Чехії – 10,8 мільйона, у Словаччини – 4,9 мільйони євро.

Проте, як уточнює видання, реальна кількість заарештованого російського державного майна невідома. Через війну проти України Євросоюз ввів санкції проти 1241 особи та 118 організацій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Швейцарія заморозила російські активи на 7,2 мільярди євро.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті