Угорщина заморозила російські активи на 870 млн євро

Угорщина заморозила російські активи на загальну суму 870 мільйонів євро, що на порядки більше, ніж минулого разу. Про це 16 грудня повідомляє угорське видання Nepszava.

"Значні підсанкційні активи були виявлені в Угорщині в листопаді, саме тоді, коли боротьба за кошти ЄС із Брюсселем загострилася, оскільки наприкінці минулого місяця ЄК оголосила, що рекомендуватиме заморозити частину субсидій для Угорщини", - пише видання.

Загальна сума заморожених активів сягнула 350 мільярдів флоринтів (870 мільйонів євро). Для порівняння, в рамках останнього блокування Угорщина заморозила 1,2 мільйона флоринтів (близько 3000 євро).

Угорські журналісти зазначають, що загалом у Євросоюзі заморозили близько 19 мільярдів євро російських приватних активів. За останніми даними, наприклад, в Італії – це 2,3 мільярда євро, у Німеччині – 2,2 мільярда, в Австрії – майже 1,8 мільярда, у Болгарії – 11,3 мільйона, у Чехії – 10,8 мільйона, у Словаччини – 4,9 мільйони євро.

Проте, як уточнює видання, реальна кількість заарештованого російського державного майна невідома. Через війну проти України Євросоюз ввів санкції проти 1241 особи та 118 організацій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Швейцарія заморозила російські активи на 7,2 мільярди євро.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті