Угорщина заблокувала виділення ЄС 18 млрд євро допомоги для України у 2023 році- Bloomberg

Представники Угорщини заблокували затвердження пакету фінансової допомоги Україні в ЄС на 2023 рік. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

За даними видання, міністр закордонних справ Петер Сійярто вже обмовився про позицію Угорщини під час виступу на конференції в Софії. За його словами, Угорщина не буде  підтримувати жоден з проєктів, у якому йдеться про спільне фінансування потреб України країнами ЄС.

Однією з причин такого рішення угорського уряду аналітики називають невиплату ЄС грошей на відновлення країни після пандемії, на які розраховували в Угорщині. В свою чергу, ЄС не платить офіційному Будапешту через порушення принципів верховенства закону, прийнятих в ЄС.

Як повідомлялося раніше, Угорщина не бачить сенсу в санкціях для росії. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті