Велика Британія відправить в Україну сотні ударних безпілотників із дальністю дії понад 200 км

Велика Британія відправить в Україну сотні ударних безпілотників із дальністю дії понад 200 км. Про це заявив уряд Британії 15 травня після того, як президент Володимир Зеленський прибув до країни для переговорів із прем'єр-міністром Ріші Сунаком, - повідомляє Reuters.

"Сьогодні прем'єр-міністр підтвердить подальше надання Великою Британією сотень ракет протиповітряної оборони та інших безпілотних літальних апаратів, включно із сотнями нових ударних безпілотників великої дальності з дальністю понад 200 км", - ідеться в заяві уряду.

"Усе це буде доставлено найближчими місяцями, оскільки Україна готується посилити свій опір триваючому російському вторгненню", - вказується в повідомленні.

Як повідомлялося, Франція дасть Україні танки, бронемашини та засоби ППО.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті