Велика Британія передала Україні 4 ехолоти

Гідрографічна служба Великобританії передала Україні чотири ехолоти вартістю 1,6 млн фунтів. Про це повідомляє сайт уряду Великобританії 11 вересня.

"Гідрографічне управління Великобританії, агентство Міністерства оборони, пожертвувало обладнання на суму 1,6 мільйона фунтів стерлінгів Державній гідрографічній службі України, щоб допомогти зберегти моря навколо України безпечними та підтримати комерційне судноплавство на тлі триваючих нападів Росії", - зазначається у повідомленні.

За словами уряду Великобританії, це обладнання дозволяє виготовляти морські карти, що містять інформацію про безпеку. Судна, які рухаються українськими водами, можуть використовувати це для планування безпечного маршруту, в тому числі через будь-який гуманітарний зерновий коридор.

Як повідомлялось раніше, британські ВПС патрулюють акваторію Чорного моря для захисту торгових суден.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті