Британські ВПС патрулюють акваторію Чорного моря для захисту торгових суден – The Telegraph

Літаки Королівських ВПС у Чорному морі захищають вантажні судна, що перевозять зерно з України. Про це повідомляє The Telegraph з посиланням на Даунінг-стріт 8  вересня.

"Останніми тижнями британська авіація здійснювала патрулювання над Чорним морем, щоб стримати Росію від нанесення ударів по цивільних суднах", - зазначиють у The Telegraph.

За їх інформацією, міністерство оборони Великобританії активізувало свою діяльність після того, як росія почала атакувати зернову інфраструктуру та скасувала угоду, яка дозволяла Україні експортувати зерно зі своїх чорноморських портів.

Як повідомлялось раніше, ООН хоче піти на серйозні поступки в санкціях проти росії для розблокування «зернової угоди».

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті